Mariana Dental

Bělení zubů PURE WHITENING

Jediné bělení zubů na světě s garancí excelentního výsledku a trvanlivosti u každého klienta bez ohledu na původní barvu zubů.


1. Proč má bělení PURE WHITENING unikátní výsledky

Věkem zuby ztrácejí schopnost absorbovat kyslík a bělící faktory. Běžným ambulantním bělením jsou bělící faktory schopny proniknout jen slabou vrstvou skloviny, proto jsou výsledky běžných ambulantních bělení nedostačující. Slabá vrstva skloviny se znovu rychle zabarví, čehož následkem je krátké trvání výsledků bělení. Preciznost procesu a výrobků bělení PURE Whitening a kombinace domácí fáze, která předchází fázi ambulantního bělení, je klíčem skvělých a trvanlivých výsledků.


2. Jak probíhá bělení PURE WHITENING?

Během první návštěvy vám dentální hygienistka zhotoví otisky vašich zubů. Na jejich podkladu Vám budou vyrobeny perfektní těsné nosiče, které budete používat s bělícími gely následujících 14 nocí. Po 14 dnech absolvujete ambulantní bělení pomocí duálně aktivovaného 6% peroxidu vodíku.


3. Jak dlouho vydrží výsledek bělení PURE WHITENING?

Na rozdíl od ostatních bělení Vám s jednoduchou pravidelnou údržbou, bez ohledu na to, co jíte nebo pijete, vydrží Váš nový zářivý úsměv navždy.


4. Jaká je koncentrace peroxidu vodíku v gelech PURE WHITENING?

Systém PURE Whitening má nejnižší koncentraci peroxidu vodíku na trhu a zcela odpovídá legislativě Evropské unie. Gely pro domácí požití obsahují 10% a 16% karbamid peroxid, což odpovídá přibližně 3% a 5% peroxidu vodíku. Gely pro ordinační bělení mají 6% peroxid vodíku.


5. Musím dodržovat bílou dietu jako u jiných bělení?

Ne, všech výsledků v našem zařízení bylo dosaženo bez striktního dodržování bílé diety.


Bělící systém PURE Whitening má jako jediný pod kontrolou celý proces bělení včetně výroby produktů počínaje otisky, přes výrobu nosičů a gelů, až po jejich skladování a přepravu, čímž se eliminovaly všechny chyby, které mohou výsledek bělení negativně ovlivnit. Systém PURE Whitening je založen na respektu k základním principům chemie a fyziologie a jeho síla a jedinečnost spočívá v jednoduchosti a důležitosti smyslu pro detail a ve kvalitních produktech vyráběných s respektem vůči zdraví a požadavku klienta.